Rezervo

Calendar
Calendar
E Premte
E Shtunë
Room Type
Adults
Children

Dhomat & Suitat

 Rooms & Suites

Restoranti Jonë

 Our Restaurant

Moti

KWEATHER_

°C

Korça

KWEATHER_
Humidity: %
Wind: N at 0

Sauna & Spa

Mirësevini në Hotel Kristal

 

Provoni një eksperiencë unike në hotelin tonë!
Pozicionuar  midis pishave, në kodër me pamje nga qyteti i Korçës. Ndërtesa është ndërtuar gjatë periudhës komuniste dhe është investuar ndër vite për të ofruar komoditet dhe relaks gjatë qëndrimit në hotelin tonë. Me një kapacitet prej mbi 100 shtretër dhe mundësi zgjedhjesh në dhomat e hotelit tonë, ofrojmë gjithçka i përshtatet kërkesave tuaja.
Përveç pamjes mahnitëse dhe ajrit të pastër, gjatë qëndrimit tuaj këtu, stafi ynë është i përkushtuar për t’Ju bërë të ndjeheni si në shtëpi.
Ju ftojmë të na vizitoni për një qëndrim sa më të rehatshëm në hotelin tonë.
Misioni ynë është plotësimi i kërkesave tuaja.

Previous Next Play Pause
double-room Double Room
room-deluxe Room Deluxe
family-room.1 Family Room
apartment-ii.2 Apartment

Rreth Nesh

Vendodhja

Hotel Kristal, Rruga Konferenca e Labinotit Korçë Albania

Lexo më shumë...

Qyteti i Korçës

Korça është një qytet në shqipërinë jug-lindore. Korça është...

Lexo më shumë...

Shërbimet

Hoteli kristal garanton suksesin e çdo mbledhje biznesi apo eventi social...

Lexo më shumë...

Aktivitete të tjera

Qyteti dhe qarku i korçës kanë shumë për t’ju ofruar. Ne organizojmë mjaft aktivitete.

Lexo më shumë...